Start  |   Kontakt  |   info@broddson.se  |   0141-21 60 00

Välkommen att kontakta Broddson kundtjänst

Kontor & Lager

Broddson AB
Vickerkullavägen 2
591 45 Motala

Telefon

Vxl: 0141-21 60 00

Öppettider

Vardagar:
Kundtjänst: 07.00 - 16.00
Order: 07.00 - 16.00

HEM / OM BRODDSON / Kontakta oss

Fredrik Hofstam
Servicechef

”ikon”fredrik@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 06

Victor Lindahl
Service

”ikon”victor@broddson.se  
”ikon”+46 70 521 60 33

Kenny Gustafsson
Service

”ikon”kenny@broddson.se  
”ikon”+46 70 521 60 31

Jimmy Sööder
Försäljningschef

”ikon”jimmy@broddson.se 
”ikon”+46 141 21 60 01

Ingvar Pihl
Försäljning

”ikon”ingvar@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 05

Peter Ehn
Försäljning

”ikon”peter@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 67 89

Robert Winberg
Försäljning

”ikon”robert@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 08

Mathias Kindell
Försäljning Miljömaskiner

”ikon”mathias@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 67 39

Daniel Johansson
Reservdelar Miljömaskiner

”ikon”daniel@miljomaskiner.se
”ikon”+46 70 676 20 54

Mats Hofstam
VD 

”ikon”mats@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 03

Marie Brodell
Administration / Ekonomi  

”ikon”marie@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 09

Christina Nordlander
Administration / Ekonomi

”ikon”christina@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 00

Filip Hofstam
Inköp

”ikon”filip@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 02

Robin Liljedahl
Produktionschef  

”ikon”robin@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 07

Alexander Edvardsson
Produktutveckling  

”ikon”alexander@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 04

Hitta till vårt Broddson kontor och lager

Behöver du hjälp - kontakta oss ”ikon”

Vickerkullavägen 2, 591 45 Motala  |   Telefon: 0141-21 60 00   |  E-post: info@broddson.se

Följ oss på:”icon””icon” ”icon”

© Broddson AB  |  Om cookies  |  Sitemap
Powered by SiteSmart