Start  |   Kontakt  |   info@broddson.se  |   0141-21 60 00

HEM / OM BRODDSON / Kontakta oss

Fredrik Hofstam
Servicechef

”ikon”fredrik@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 06

Kenny Gustafsson
Service

”ikon”kenny@broddson.se  
”ikon”+46 70 521 60 31

Jimmy Sööder
Försäljningschef

”ikon”jimmy@broddson.seroddson.se
”ikon”+46 141 21 60 01

Robert Winberg
Försäljning

”ikon”robert@broddson.se
”ikon”+46 141 21 60 08

Daniel Johansson
Reservdelar

”ikon”daniel@broddson.se
”ikon”+46 70 676 20 54

Mats Hofstam
VD 

”ikon”mats@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 03

Marie Brodell
Administration / Ekonomi  

”ikon”marie@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 09

Christina Nordlander
Administration / Ekonomi

”ikon”christina@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 00

Filip Hofstam
Inköp

”ikon”filip@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 02

Robin Liljedahl
Produktionschef  

”ikon”robin@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 07

Alexander Edvardsson
Produktutveckling  

”ikon”alexander@broddson.se  
”ikon”+46 141 21 60 04

Hitta till  Broddson

Behöver du hjälp - kontakta oss ”ikon”

Ringtrastvägen 4, 591 37 Motala  |   Telefon: 0141-21 60 00   |  E-post: info@broddson.se

Följ oss på:”icon””icon” ”icon”

© Broddson AB  |  Om cookies  |  Sitemap
Powered by SiteSmart